Wojciech Mól i Grupa Anmar w BCC

22.08.2023

Bardzo miło nam powitać w BCC Grupę Anmar i Wojciecha Mola.

Wojciech Mól – doktor nauk farmaceutycznych, dyrektor zarządzający w Grupie Anmar (od 2019), absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (2000), Akademii Ekonomicznej w Katowicach (2006), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (2022). Kilkanaście lat pracował na kierowniczych stanowiskach w uznanych firmach polskich i zagranicznych zajmujących się dystrybucją leków i materiałów medycznych.  Prywatnie mąż Marty, technologa chemii, tata Jakuba (16 lat) i Oliwiera (12 lat). Interesuje się farmakoekonomiką, historią, turystyką, w tym turystyką motocyklową.

Główna działalność biznesowa Grupy Anmar skupia się na sprzedaży i dostawie markowego zaopatrzenia oraz kompleksowych rozwiązań dla podmiotów opieki zdrowotnej. Grupa zaopatruje w sprzęt  szpitale publiczne i niepubliczne, kliniki medyczne, przychodnie specjalistyczne i gabinety lekarskie. Znakiem firmowym jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz szeroka oferta, będąca odpowiedzią na wymagania i potrzeby rynku medycznego. Oferta obejmuje sprzęt najwyższej jakości, zapewniający bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu. Grupa oferuje asortyment dla branż: medycznej – Anmar, Elite, farmaceutycznej – Medifarm, okołomedycznej, przemysłowej i pochodnych – Safemed.

Unikalność i know how spółek wchodzących w skład Grupy pozwalają na nowo zdefiniować i dostarczać nowoczesne rozwiązania. Efekt synergii wynikający z doświadczeń na wielu płaszczyznach umożliwia Grupie działania na arenie krajowej i międzynarodowej. Innowacje i wyprzedzanie trendów rynkowych przyczyniają się do poprawy komfortu życia pacjentów firm będących klientami Grupy.

Witamy w Loży Katowickiej BCC!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL