XI Cashless Congress Digital Era

11.05.2023

 

W dniach  30-31 maja 2023 roku w warszawskim hotelu Intercontinental odbył się organizowany pod patronatem Business Centre Club XI Cashless Congress Digital Era. 

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Obok gości z zagranicy nowością trzeciej edycji były statuetki eDukatów, wręczane za szczególne dokonania w branży płatniczej.

Za nami XI edycja Cashless Congress, również organizowana pod patronatem BCC. To były wyjątkowe dwa dni, podczas których mieliśmy okazję posłuchać wielu najlepszych ekspertów z branży. Nie obyło się bez podsumowania tego co wydarzyło się w branży w ostatnich 10 latach, a wydarzyło się bardzo dużo! Dziesięć lat historii Cashless Congress to przede wszystkim tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca najważniejszych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną, technologie, prawo i naukę.

Podczas dwóch dni poruszone były najważniejsze i aktualne tematy, odbędą się dyskusje w gronie ekspertów. Kongres rozpocznie panel: Płatności bezgotówkowe dziś i jutro, czyli skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Dowiedzieliśmy się więcej m.in. w zakresie Kierunku zmian PSD2 i prac nad PSD3; Bezgotówkowych i cyfrowych modeli obsługi klientów administracji publicznej na przykładzie rozwoju funkcjonalności aplikacji mObywatel; Merchant 5.0, czyli jak budujemy obsługę konsumentów i przedsiębiorców w coraz bardziej cyfrowym świecie i w obliczu dynamicznego rozwoju e-usług; Cyfrowym euro – lesson learned dla Polski.

Poruszone zostały niezwykle aktualne tematy podczas paneli: „E-commerce, czyli jak poprawiać doświadczenie konsumentów tej dynamicznie rozwijającej się części naszego rynku”; „etyce nowych technologii – definicji granic, których ludzkość nie powinna przekraczać”; „Synergii metaverse i płatności bezgotówkowych – wizji nowoczesnych technologii za 10 lat”, czy także – „Leadership kobiet w biznesie płatniczym i nie tylko – narzucane parytety czy naturalny proces?”.

Szczegółowe informacje >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL