XII Charytatywny Bal z Sercem w Loży Gdańskiej BCC

23.05.2023

20 maja br. już po raz 12. Fundacja Hospicyjna zorganizowała Charytatywny Bal z Sercem. Jest to coroczne wydarzenie, którego celem jest pomoc na rzecz hospicjum i osobom ciężko chorym oraz ich rodzinom.

W tym roku zbierano fundusze na wyposażenie i uruchomienia działalności Centrum Opieki Wytchnieniowej (COW), którego otwarcie planowane jest na koniec czerwca. To nowe przedsięwzięcie Fundacji skierowane jest na pomoc kilkuset rodzinom rocznie.

Tegoroczny Bal z Sercem przebiegł w atmosferze kultury mołdawskiej pod patronatem Ambasady Mołdawii w Warszawie oraz Konsula Honorowego Republiki Mołdawii w Gdańsku. Honorowego Patronatu udzielił Kanclerz Loży Gdańskiej BCC Maciej Dobrzyniecki.

Wydarzenie odbyło się w Sali na 34. piętrze gdańskiego biurowca Olivia Star, skąd goście mieli okazję podziwiać niesamowity widok na panoramę Trójmiasta. Najwięcej emocji wzbudził stały element wydarzenia, czyli licytacje.

Podczas aukcji goście, a wśród nich przedstawiciele firm zrzeszonych w Loży Gdańskie BCC chętnie i hojnie licytowali m.in. spacer po Stoczni Remontowej, koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem, wizytę w Parlamencie Europejskim. Część przedmiotów na licytację została przekazana przez firmy członkowskie Loży Gdańskiej BCC.

W zeszłym roku zebrano ponad 250 tys. zł. W tym roku mamy nadzieję na pobicie rekordu.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL