XII Kongres Stolarki Polskiej

26.04.2022

 

26 maja odbędzie się pod patronatem BCC XII edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Przewidziany jest bogaty program merytoryczny, składający się z trzech bloków tematycznych nawiązujących do dynamicznych przemian geopolitycznych, jakie oddziałują na rodzimą i światową gospodarkę. Uczestnicy będą mieli także doskonałą okazję do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.

Kongres Stolarki Polskiej, organizowany cyklicznie przez Związek POiD, to inspirujące spotkanie przedstawicieli branży stolarki budowlanej w Polsce, reprezentantów świata biznesu, nauki, polityki i mediów.

XII edycja Kongresu odbędzie się 26 maja br. w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie. Tematyka będzie skupiona na szansach i zagrożeniach dla branży stolarki budowlanej w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych i społecznych, w kontekście wybranych celów z Agendy ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030. W ramach trzech bloków tematycznych z udziałem wybitnych ekspertów omówione zostaną m.in.: funkcjonowanie branży na tle obecnej sytuacji geopolitycznej, działania na rzecz klimatu i zrównoważonego budownictwa oraz zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem przyszłości. Zwieńczeniem kongresowego dnia będzie wieczorna Gala, podczas której wręczone zostaną branżowe nagrody i wyróżnienia.

Szczegółowy harmonogram XII Kongresu Stolarki Polskiej >>

Formularz rejestracyjny >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL