XIII Kongres Stolarki Polskiej

20.04.2023

 

Wiedza, prestiż, kontakty – te trzy słowa najlepiej definiują Kongres Stolarki Polskiej, organizowany pod patronatem Business Centre Club przez Związek POiD. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbyła się w dniach 24-25 maja  w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. 

Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze spotkanie w rodzimej branży stolarki budowlanej. Corocznie uczestniczy w nim ponad 300 osób: przedstawiciele firm z branży, reprezentanci świata biznesu, nauki, polityki i mediów. Podejmowane podczas Kongresu decyzje wpływają na przyszłość całego sektora i wyznaczają dalsze kierunki jego rozwoju. Udział w wydarzeniu jest również doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów oraz nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych. Tematyka wydarzenia to: przyszłość branży budowlanej w Polsce, termomodernizacja budownictwa i recykling oraz najnowsze trendy marketingowe.

Na koniec pierwszego dnia Kongresu odbyła się uroczysta Gala z wręczeniem branżowych nagród, w tym prestiżowych Orłów Polskiej Stolarki

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL