XXII edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku

08.12.2023

Od blisko dwóch dekad pomagamy rodzicom i opiekunom w coraz lepszym wyborze książek, zabawek i miejsc dla dzieci. Trwa XXII edycja organizowanego pod patronatem Business Centre Club konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” – unikalnego i jednego z najstarszych projektów Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Już tylko do 20 grudnia czekamy na Państwa zgłoszenia!

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów, miejsc, inicjatyw i portali dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz wrażliwość estetyczną dziecka. KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty: książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

 

Informacje od organizatora:

 “Co chcielibyście przekazać producentom zabawek?” – to jedno z pytań, które postawiliśmy w naszym najnowszym spocie promującym Konkurs 'Świat Przyjazny Dziecku’. W odpowiedzi usłyszeliśmy wzruszające słowa: „Jesteście niezwykle ważni, rozwijacie naszą wyobraźnię, i z głębi serca chcemy Wam podziękować”.

KOPD również chciałby podziękować wszystkim producentom zabawek, gier, wydawcom książek,   jednocześnie wspierając rodziców w dokonywaniu najlepszych wyborów dla  najmłodszych. Dlatego z radością prezentujemy już po raz dwudziesty drugi  inicjatywę Konkursu 'Świat Przyjazny Dziecku’, który ma na celu pomóc rodzicom i opiekunom w wyborze właściwych produktów, zabawek, inicjatyw, platform edukacyjnych, kampanii czy miejsc dla dzieci.

KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty: książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

Jeśli chcą włączyć się Państwo w  budowanie lepszego świata dla najmłodszych, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Przedłużyliśmy termin zgłaszania się do 20 grudnia, aby dać szansę wszystkim zainteresowanym. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wygląda świat przyjazny dziecku, jeśli chcą Państwo wziąć aktywny udział w jego budowaniu: zapraszamy do obejrzenia naszego spotu i zgłaszania się do konkursu. Mamy 11 kategorii, w których każdy producent, dystrybutor, wydawca, każdy odpowiedzialny Twórca znajdzie swoją kategorie.  Wspólnie możemy uczynić świat jeszcze bardziej przyjaznym dla dzieci i młodzieży.

Link do zgłoszeń >>

Udział w konkursie to nie tylko walor edukacyjny i możliwość prezentacji produktów (za pomocą naszych social mediów, za pośrednictwem patronów medialnych, którzy towarzyszą nam od wielu lat). Jest to jednak przede wszystkim realna pomoc – wsparcie, poprzez dokonanie opłaty konkursowej – codziennej pracy KOPD na rzecz potrzebujących dzieci i ich rodzin.

Dzięki pozyskanym środkom możemy świadczyć:

  • bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną,
  • mediacje rodzinne,
  • terapię psychologiczną dziecka i rodziny,
  • porady prawne,
  • porady psychologiczno-pedagogiczne,
  • działania edukacyjne.

 

Więcej informacji >>

Kontakt:

Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR i Promocji KOPD, m.stachowiak@kopd.pl, 505 045 679

Katarzyna Kyc-Dziarmaga, Koordynator ds. PR i Promocji KOPD, k.kyc@kopd.pl, 691 964 159

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL