XXIII Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

19.10.2023

 

22 listopada 2023 o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędzie się kolejna, organizowana pod patronatem BCC XXIII Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Dochód ze sprzedaży kilkudziesięciu prac wybitnych artystów zostanie przekazany na wsparcie Integralnego Programu Zdrowienia przeznaczonego dla pacjentów w chorobie nowotworowej i ich bliskich.

Aukcja „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, to cykliczna inicjatywa charytatywna organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Licytacja odbędzie się w formule stacjonarnej 22 listopada 2023 roku o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie oraz w formie on-line na platformach artinfo.pl oraz onebid.pl. Podczas aukcji będzie można licytować prace uznanych artystów średniego i młodszego pokolenia, przedstawicieli sztuki najnowszej, którzy od lat współpracują i wspierają swoją twórczością Fundację.

Więcej >>

Aukcja na Zrzutce >

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL