Zapraszamy do udziału w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki 2024

26.02.2024

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki 2024.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach:

  • Eksporter – wyróżnienie dla firm promujących polską gospodarkę przede wszystkim przez eksport wyrobów lub usług.
  • Firma Globalna – wyróżnienie dla firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym.
  • Kreator Rozwiązań XXI Wieku – wyróżnienie dla firm o wysokim stopniu innowacyjności, promujących polską gospodarkę przez ofertę własnych nowatorskich produktów lub usług jeszcze dotychczas w świecie nie oferowanych.
  • Marka Europejska – wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.
  • Najwyższa Jakość – wyróżnienie dla firm, wyróżniających się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym.
  • Partner Firm Zagranicznych – wyróżnienie dla firm, które promują polską gospodarkę przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi na terenie naszego kraju lub poza granicami Polski.

 

Ważne terminy:  

Termin składania ankiet – 20 marca 2024 

Finał – 21 maja 2024 

 

Jeszcze raz gorąco wszystkich Państwa zapraszamy do udziału.

 

Regulamin Konkursu >>
Ankieta konkursowa >>


Kontakt w sprawie konkursu:
 Agata Kupczyk, +48 22 582 61 14, agata.kupczyk@bcc.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL