Zaproszenie na giełdę kooperacyjną ISEO B2B

28.07.2022

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza członków BCC na giełdę kooperacyjną dla polskich firm (branża kosmetyczna, chemii gospodarczej, środków czystości, farmaceutyków – kojarzenie biznesów).

Enterprise Europe Network organizuje międzynarodowe spotkania B2B, skierowane do podmiotów z różnych krajów reprezentujących branżę kosmetyczną, chemii gospodarczej oraz środków czystości, w tym: producentów i dostawców surowców producentom farmaceutyków, suplementów diety, żywności, kosmetyków, chemii gospodarstwa domowego i środków czystości dystrybutorom instytucjom naukowym i jednostkom B+R.

Spotkania B2B odbędą się 5 września br., w godz. od 9.00 – 17.00 jako wydarzenie towarzyszące 52nd International Symposium on Essential Oils 

Spotkania odbędą się w formie hybrydowej – można w nich wziąć udział zarówno stacjonarnie, we Wrocławiu, w Concordia Design Wrocław lub/oraz w formie zdalnej.

Rejestracja na spotkania B2B

Więcej informacji o spotkaniach B2B znajda Państwo pod załącznikiem oraz na stronie ISEO2022 

Celem spotkań B2B jest znalezienie partnerów do potencjalnej współpracy na rynkach zagranicznych. Udział w B2B ISEO! jest bezpłatny.”

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL