18. edycja akcji Loży Katowickiej „BCC DZIECIOM” zakończona

28.12.2022

Jak co roku Loża Katowicka Business Centre Club przeprowadziła akcje charytatywną BCC DZIECIOM, która jest elementem szeroko zakrojonych działań, w ramach których od kilkunastu lat firmy i instytucje angażują się w pomoc społeczną, budują odpowiedzialność i solidarność społeczną oraz silne związki między biznesem, a lokalną społecznością.

Dzięki Państwa szczodrości pomagaliśmy w przeprowadzaniu remontów, uzupełnianiu i wymianie podstawowego wyposażenia placówek wychowawczych i opiekuńczych, dostarczeniu ubrań, zabawek, mebli, sprzętu sportowego itp. Od stycznia 2004 roku, przekazaliśmy wychowankom i ich opiekunom darowizny rzeczowe i pieniężne o łącznej wartości ponad 9 500 000 zł.

W tym roku już po raz 18. przeprowadziliśmy akcje charytatywną Loży Katowickiej „BCC Dzieciom”, dzięki której wsparcie otrzymało kilkanaście domów dziecka i ośrodków pomocy społecznej z różnych miast, dzieci z ubogich rodzin a także seniorzy. W wyniku akcji ponad 900 paczek powędrowało do 600 dzieci i 150 seniorów oraz kilkudziesięciu ubogich rodzin, jak również przekazano artykuły szkolne, wyposażenie sal etc. Podsumowaniem akcji była zorganizowana w Marysin Dwór w Katowicach wspólnie z Fundacją Pomoc Maltańska – Maltańska Służba Medyczna Oddział Katowice uroczysta wigilia dla ok 200 os. z ubogich rodzin, gdzie również trafiły paczki oraz inne podarunki.

Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji i przekazane darowizny licząc na wsparcie w 2023 r. Dziękujemy za wsparcie: DB Cargo Polska, Śląski Bank Żywności, OPAL Maksimum, Extral Aluminium, Stalprofil SA, Hansped Transport i Spedycja S.K.A, Farby KABE – szwajcarska jakość, Krywałd Plast, Grupa Delta Trans, Messer Polska, Gonar, Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o., ESAB Europe i innym indywidualnym osobom.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL