ADWOKAT DLA PRZEDSIĘBIORCY

18.09.2023

 

 

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem i Sekcjami Praktyków Prawa Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wraz z koordynatorem adw. dr Kamilem Szmidem zapraszają na organizowaną pod patronatem Business Centre Club III edycję konferencji „ADWOKAT DLA PRZEDSIĘBIORCY”.

Konferencja odbędzie się 28 września w godzinach 9.30-18.30 w gmachu Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, Sala pod Kopułą. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja (do 26 września) >>

Lub pod adresem email: adwdlap@ora-warszawa.com.pl

Inicjatywa, wspólnie organizowana przez samorząd zawodowy adwokatów oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii, jest kontynuacją wcześniejszych działań w dziedzinie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Tym razem skupiamy się na średnich i dużych przedsiębiorcach, aby omówić najważniejsze zagadnienia i wyzwania prawne, które dotyczą tego sektora.

Naszym głównym celem jest stworzenie platformy, na której przedsiębiorcy, eksperci prawni oraz decydenci odpowiedzialni za tworzenie prawa będą mogli wymieniać swoje doświadczenia i pomysły. Konferencja nie jest zwykłym forum ekspertów, ale miejscem, gdzie udział adwokatów i prawników jest kluczowy dla doskonalenia przepisów prawnych. Dzięki tej interakcji możemy razem lepiej kształtować przyszłość biznesu i prawa.

Zapraszamy do udziału, aby:

  • Poznać najnowsze trendy i regulacje prawne związane z przedsiębiorczością
  • Nawiązać cenne kontakty biznesowe i wymienić się wiedzą z innymi przedsiębiorcami
  • Wspólnie pracować nad tworzeniem lepszego środowiska biznesowego dla wszystkich.

 

Szczegółowy program konferencji >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL