Ambasador Polskiej Gospodarki 2023

02.03.2023

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki – ogólnopolskiego, niekomercyjnego przedsięwzięcia, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej na m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

 

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach:

Eksporter

– wyróżnienie dla firm promujących polską gospodarkę przede wszystkim przez eksport wyrobów lub usług.

Firma Globalna

– wyróżnienie dla firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym.

Kreator Rozwiązań XXI Wieku

– wyróżnienie dla firm o wysokim stopniu innowacyjności, promujących polską gospodarkę przez ofertę własnych nowatorskich produktów lub usług jeszcze dotychczas w świecie nie oferowanych.

Marka Europejska

– wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Najwyższa Jakość

– wyróżnienie dla firm, wyróżniających się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym.

Partner Firm Zagranicznych

– wyróżnienie dla firm, które promują polską gospodarkę przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi na terenie naszego kraju lub poza granicami Polski.

 

Wypełnij ankietę konkursową >>

Regulamin >>

 

Ważne daty: termin składania ankiet – 20 marca, uroczysty finał – 23 maja.

Kontakt: Agata Kupczyk, +48 22 582 61 14, agata.kupczyk@bcc.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL