BCC na dwóch kołach – Tour de Vistula

04.09.2023

Ostatni business walk Loży Warszawskiej Business Centre Club był całkiem nietypowy. Tym razem zamiast spaceru wybraliśmy się na wycieczkę rowerową.

Ruszyliśmy spod stacji Veturilo Port Czerniakowski i przeprawiwszy się kładką pieszo rowerową pod mostem Łazienkowskim wjechaliśmy na prawobrzeżną ścieżkę rekreacyjną, która prowadzi przez utwardzone leśne dukty wśród dzikiej przyrody.

Poruszając się spacerowym tempem podziwialiśmy nadwiślańską przyrodę lasów łęgowych położonych nad samym brzegiem rzeki.

Mijając kolejne miejskie plaże dojechaliśmy do gościnnych progów Beach Bar Aquatica gdzie mieliśmy możliwość regeneracji i ochłodzenia się zimnymi napojami a także wymienienia się wrażeniami z naszej wycieczki.

Na lewą stronę Wisły przeprawiliśmy się promem „Wilga”, obsługiwanym przez Warszawskie Linie Turystyczne, które zapewniają w sezonie bezpłatny transport pomiędzy brzegami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego osobliwego „Tour de Vistula” mając nadzieję, że wycieczki rowerowe staną się stałym punktem naszych lożowych spotkań.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL