BCC Personal Brand

12.04.2024

11 kwietnia odbyło się kameralne spotkanie w gronie klubowiczów i zaproszonych gości z Krakowa i okolic na wyjątkowym spotkaniu BCC Personal Brand, które miało miejsce w eleganckich i nowoczesnych przestrzeniach Hotelu The Crown. W spotkaniu wzięło udział blisko 40 przedstawicieli różnych branż, którzy w swobodnej atmosferze dzielili się swoimi doświadczeniami oraz szukali nowych możliwości rozwoju swoich przedsiębiorstw.

 

Maciej Łataś z ogromnym zaangażowaniem wprowadził nas w świat skutecznej komunikacji i świadomego budowania marki osobistej oraz wizerunku firmy. Marka to nie tylko logo, ale przede wszystkim ludzie, z którymi jest kojarzona i którzy tworzą naszą firmę. Jego wiedza i doświadczenie ukazały nam możliwości i rozwiązania, które można wdrożyć w strategiach komunikacyjnych naszych firm.

Był również czas na rozwijanie sieci kontaktów biznesowych. Atmosfera otwartości i wzajemnego szacunku, która panowała podczas wydarzenia, sprzyjała inicjowaniu nowych partnerstw oraz umacnianiu już istniejących więzi biznesowych. Networking w mniej formalnych warunkach po oficjalnej części spotkania umożliwił uczestnikom swobodną wymianę myśli i doświadczeń.

 

 

Wieczór zwieńczyła kolacja, podczas której uczestnicy mieli okazję skosztować wyśmienitych dań inspirowanych kuchnią włoską, co stanowiło doskonałe dopełnienie tego wydarzenia.

Serdeczne podziękowania dla Macieja Łatasia za wiedzę, którą się z nami podzielił, dla zespołu hotelu The Crown za przygotowanie wyśmienitej kolacji i obsługę wydarzenia oraz dla wszystkich gości za obecność i cudowną atmosferę, którą wspólnie stworzyli.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL