BIESIADNE SPOTKANIE OSTATKOWE LOŻY OPOLSKIEJ BCC

22.02.2023

Tradycyjnie i już po raz dwudziesty pierwszy – w ostatkowy wtorek 21 lutego 2023 r., w sali tarasowej hotelu-restauracji Starka w Opolu, wyjątkowo liczna grupa członków Loży Opolskiej BCC spotkała się, by nie tylko porozmawiać o bieżącej sytuacji gospodarczej kraju i swoich firm, ale przede wszystkim uczestniczyć w bardzo „smacznej” i przede wszystkim – lubianej formie networkingu.

W ramach tego spotkania Certyfikaty Członkowskie dla nowych firm otrzymali Roland Krause, prezes MM Systemy i Wojciech Wierzchowski, dyr. handlowy HSI. Dyplom i specjalne gratulacje od prezesa BCC Jacka Goliszewskiego, z okazji 25-lecia firmy otrzymał Maciej Jaeschke, prezes Higma Service. Natomiast tytuł członka indywidualnego BCC – zgodnie z naszą niezmienną tradycją, otrzymał Kazimierz Adamus, wieloletni członek Klubu, prezes firmy Mexpol.

Najbliższe spotkanie Loży Opolskiej już 7 marca w siedzibie firmy CHESPA, gdzie będziemy rozmawiać w ramach zespołu dyr. produkcji o promocji marki. Kolejne spotkanie – 16 marca (Probiernia Matecznik, 18.00) dotyczyć będzie zmian w Kodeksie pracy.

A już dzisiaj wszystkich grających w golfa zapraszamy na nasz III Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży Opolskiej BCC, który odbędzie się 27 maja 2023 roku na polu golfowym Karolinka Park w Kamieniu Śl. Turniej zakończymy wspólnym piknikiem przy grillu.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL