Biznes Mikser w Loży Opolskiej BCC

10.10.2022

Kolejny Biznes Mikser organizowany przez Lożę Opolską BCC za nami. Mamy nadzieję, że zostanie zapamiętany na długo, a świetna atmosfera, której wszyscy jego uczestnicy doświadczyli, zaowocuje na długo zbudowanymi relacjami – zarówno biznesowymi, jak i towarzyskimi.

Dziękujemy Zarządowi Hotelu ASPEN w Głuchołazach, w którym mieliśmy przyjemność się spotkać, biznesowo miksować, zjeść znakomitą kolację, podczas której kontynuowaliśmy „miksowanie”. Ale też spędzić weekendowy wieczór oraz sobotni poranek w gronie ludzi otwartych na relacje, a podczas wspólnego śniadania podziwiać widoki na góry opawskie. Dopisała nam również pogoda, prawie letnia, słoneczna aura pozwalała chociaż na kilka godzin oderwać się od problemów i tego, z czym mierzymy się na co dzień.

Dziękujemy również firmie HARD BEANS COFFEE ROASTERS, która była współfundatorem kawowych upominków dla uczestników eventu.

W Mikserze wzięły udział firmy: Merce (branża IT), Hard Beans Coffe Roaster (palarnia kawy, producent napojów na bazie znakomitej kawy w puszkach), Higma Service (środki czystości i systemy higieniczne dla firm), KBK (fundusz, hotelarstwo, budownictwo), Zaga (fundusze unijne), Lectus (meble, motoryzacja), Atel Electronics (import i eksport elektroniki), Struxi (deweloper), Tarco (maszyny do produkcji i transportu betonu), Kancelaria Bezpieczeństwa Informacji Bożena Krawczuk (RODO, bezpieczeństwo informacji), Przedsiębiorstwo el12 (sieć hurtowni elektrycznych), Zagroda Opolska (producent wędlin klasy Premium), Somati Systems (bramy i systemy garażowe), Weegree (outsorcing pracy), Alupro (producent profili do szyb zespolonych), Step Records (branża muzyczna), Mis2 (systemy informatyczne wspierające biznes), T.A.S. force Polska Sp. z o. o. (profesjonalne doradztwo biznesowe), Idea First (projektowanie, budownictwo), Tuba Multimedia (marketing i reklama), Soniq Soft (oprogramowanie dla przemysłu), Alfa Group (ochrona mienia), Grupa Arche (największa polska sieć hoteli.)

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL