BIZNESOWO I SPORTOWO NA JUBILEUSZU FIRMY GWARANT

12.03.2024

Sport – a dokładnie siatkówka i drużyna ZAKSA Kędzierzyn Koźle zdominowały część oficjalną Gali z okazji jubileuszu 30-lecia długoletniego członka Loży Opolskiej BCC, firmy Gwarant, należącej obecnie do Grupy Impel.

Dlaczego właśnie ZAKSA, dlaczego siatkówka? – Bo to moja największa sportowa miłość – mówił prezes firmy Gwarant, Edward Kuczer. I dodał: – Od znakomitych sportowców możemy uczyć się tego, co w biznesie najważniejsze – skuteczności, wytrwałości, odporności na porażki, ale też na trudy, wyzwania – czasami ponad nasze siły. W życiu warto mieć marzenia, pasje, ambicje i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Ale robiąc to, co kochasz, masz również możliwość realizacji wyjątkowych wydarzeń, które zostaną  zapamiętane na długo. Kiedy chcesz, aby ludzie się o Tobie i Firmie dowiedzieli, to musisz im pokazać cos więcej, czymś ich zaskoczyć – najlepiej oczywiście pozytywnie.

Na Gali, która odbyła się w Hotelu Arkas w Prószkowie pod Opolem, było wielu wyjątkowych gości, a wśród nich założyciel Grupy Impel – Grzegorz Dzik; znani sportowcy, m.in. trener kadry siatkarzy Nikola Grbic, znakomity siatkarz Aleksander Śliwka i jego koledzy z ZAKSY, były trener kędzierzyńskiej drużyny Gheorge Cretu, były siatkarz i obecny prezes ZPS Sebastian Swiderski…

W trakcie tego uroczystego eventu, kanclerz Loży Opolskiej BCC Andrzej Lepich i dyrektor Loży Marek Wołyński wręczyli prezesowi firmy Gwarant – Edwardowi Kuczerowi list gratulacyjny od prezesa Business Centre Club.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL