Business Coffee Club czyli dynamiczny networking online

15.05.2023

W Lożach BCC: Częstochowskiej, Małopolskiej i Warszawskiej odbył się energetyczny networking online. Wszystko za sprawą wydarzenia Business Coffee Club.

11 maja uczestnicy Business Coffee Club mieli możliwość porozmawiania w specjalnie utworzonych do networkingu pokojach online. Podczas wydarzenia zebrani goście mogli także zapoznać się z profilem działalności kilku firm członkowskich. Zaprezentowały się m. in.:

– iSlay Tech, którą przedstawił przedstawił Tomasz Wileński mówiąc o zachowaniach konsumenckich na stronach internetowych i ich wpływie na sprzedaż.

– O Pasiekach Rodziny Sadowskich opowiedziała Katarzyna Lewandowska. Prezentacja dotyczyła naturalnych, tradycyjnych miodów i początkach firmy Miodziarze Sp. Z o. o.

– Arinea sp. z o.o. przedstawiła wizję przyszłości, dodając uczestnikom następną dawkę energii – tym razem elektrycznej. O rozwiązaniach, jakie proponuje, opowiedział Dawid Piorun

– Wojciech Staniek przybliżył wizję firmy Stan-Trans – jak przystało na branżę transportową – z trasy, udowadniając, że na Business Coffee Club można podłączyć się z każdego miejsca

– Krajowy Instytut Kontroli Biznesowej zaprezentował Marek Zieliński, mówiąc o rozwiązaniach jakie tworzy KIKB dla każdego biznesu.

Business Coffee Club zwany jest także dynamicznym espresso, gdyż cała formuła zajmuje w kalendarzu uczestników jedynie godzinę. To idealna przerwa w ciągu zabieganego dnia.

Dziękujemy za obecność!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL