Business Coffee Club – spotkanie networkingowe

26.09.2022

22 września odbyło się spotkanie networkingowe dla członków i członkiń Loży Małopolskiej i Loży Częstochowskiej BCC. Business Coffee Club to projekt, który umożliwia poznanie profilu działalności firm członkowskich oraz nowych osób w BCC. Formuła spotkania pozwala na połączenie się z dowolnej części Polski lub świata. To nowoczesny sposób networkingu online, który zajmuje w kalendarzu uczestników jedynie godzinę.

Podczas ostatniego spotkania Business Coffee Club zostały zaprezentowane nowe firmy członkowskie. Wiceprezes Urtica, Tibor Bartoszewicz opowiedział o działaniach CSR, które są ważnym filarem dla przedsiębiorstwa. Barbara Rożek, prezes Rożek Brokes Group przybliżyła temat sukcesji w ubezpieczeniowej firmie rodzinnej.

Następnie uczestnicy zostali połączeni w losowe pary, w których odbywały się dyskusje jeden na jeden. Po zakończeniu owocnych rozmów, zebrani goście mogli wysłuchać prezentacji Agaty Hagno, Prezes DPM Doradztwo Personalne, w której zwrócono uwagę jak istotna jest jakość oferowanych usług. Prezentacje zakończyło wystąpienie zaprzyjaźnionej Fundacji Marka Kamińskirgo, podczas której Członek Zarządu, Paweł Serowik odpowiedział o nowym projekcie: Marsz Mocy.

Po kolejnej serii spotkań jeden na jeden, uczestnicy wymienili się wirtualnymi wizytówkami. Loże Małopolska i Częstochowska planują następne terminy spotkań. Projekt będzie otwarty na szerszą grupę uczestników. Więcej informacji wkrótce.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL