DIAMENTY SĄ WIECZNE – ostatnie w tym roku mikro spotkanie Loży Katowickiej BCC

22.12.2022

W siedzibie Loży Katowickiej Business Centre Club odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie naszych członków. Poza luźnymi rozmowami tematem przewodnim w drugiej części spotkania były diamenty, o których opowiadała Ewelina Tobiasz prezes firmy ATT Investments Europe oraz dyrektor Sebastian Jezierzański, nowy członek Business Centre Club.

Podczas wciągającej prezentacji przedstawione zostały podstawowe różnice pomiędzy diamentami a brylantami, ich specyfiką, kolorami etc. Poznaliśmy wiele ciekawych historii związanych z tymi szlachetnymi kamieniami.

Ważnym elementem była część poświęcona diamentom inwestycyjnym, które stanowią alternatywę dla lokowania kapitału. Dowiedzieliśmy się, w jakie diamenty warto inwestować, dlaczego ważna jest certyfikacja diamentów i dlaczego jest to tak dobra i pewna lokata kapitału.

W trakcie prezentacji przeprowadzono konkurs, gdzie nagrodę główną zdobył Jan Holewnik z firmy członkowskiej Money Square Investment. Na zakończenie tej części wszyscy otrzymali drobne upominki od firmy ATT Investments.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL