Dzień Klubowicza BCC Loży Małopolskiej

21.05.2024

W miniony czwartek mieliśmy przyjemność gościć blisko 60 przedsiębiorców podczas Dnia Klubowicza BCC Loży Małopolskiej. To był wyjątkowy czas, który obfitował w inspirujące i wartościowe dyskusje z przedsiębiorcami z różnych branż.

Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji wybranych firm członkowskich, które miały możliwość przedstawić profil swojej działalności oraz potrzeby biznesowe. Agnieszka Sencio z JAGA Recruitment oraz Wojciech Staniek ze STAN-TRANS zaprezentowali swoje firmy oraz zakres współpracy, który mogą zaoferować innym. Prezentacje te mają na celu wsparcie i promocję klubowiczów, dając możliwość przedstawienia swoich potrzeb, co otwiera drzwi do nowych współprac i partnerstw biznesowych.

Następnie dyrektor Loży Małopolskiej, Ewelina Wdowiak wręczyła prezes Ewie Kępie z Intelligent Solutions statuetkę Lidera Polskiego Biznesu. Jeszcze raz gratulujemy!

Panel Dyskusyjny „BCC – większe zyski, niższe koszty” prowadzony przez red. Elżbietę Jachymczak zrobił na wszystkich uczestnikach ogromne wrażenie. Nasi paneliści podzielili się swoją wiedzą i otworzyli pole do zmian, dyskusji i rozwoju.

Grzegorz Basta opowiedział, jak budować przewagę w branży e-commerce i dlaczego ważne jest poznanie branży „od podszewki”.

Anna Kubicka-Yao omówiła, jak prowadzenie przedsiębiorstwa na rynku chińskim różni się od polskich realiów, oraz wsparciu, jakie przedsiębiorstwa otrzymują od chińskiego rządu. Podkreśliła także rangę networkingu w prowadzeniu biznesu w Chinach.

Ewa Kępa przedstawiła jak rozwiązania technologiczne mogą pomóc w redukcji kosztów w przedsiębiorstwie, wskazując na przykłady różnorodnego zastosowania botów.

Łukasz Kaleta poruszył tematy związane z rozwojem technologii, zwłaszcza sztucznej inteligencji zauważając, że świadome używanie tych narzędzi może pomóc w optymalizacji pracy i redukcji kosztów.

Wszystkie prelekcje skupiły się na znaczeniu silnych relacji w biznesie. To ludzie, ich umiejętności i relacje są kluczem do sukcesu. BCC jest miejscem, gdzie te relacje mogą się rozwijać, wspierając przedsiębiorców od ponad 30 lat. Zapraszamy do Loży Małopolskiej!

Dołącz do nas!

 

 

Pobierz zdjęcia z wydarzenia >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL