Forbes i Business Insider patronami medialnymi BCC For The Future

28.08.2023

Miło nam poinformować, że nasze wyjątkowe wydarzenie BCC For The Future, które odbędzie się w Warszawie 22 września, zyskało wyjątkowych patronów medialnych – są nimi mięsięcznik Forbes oraz serwis biznesowo-finansowy Business Insider.

Forbes — miesięcznik gospodarczy skierowany przede wszystkim do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów, osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy, ale również do inwestorów poszukujących niestandardowych możliwości pomnażania kapitału za pomocą oryginalnych strategii inwestycyjnych.

Business Insider to numer 1 wśród serwisów biznesowych. Polska edycja znanego na świecie serwisu codziennie podsuwa swoim blisko 8 milionom odbiorców inspirujące, innowacyjne rozwiązania, komentuje kluczowe wydarzenia biznesowe i przedstawia najciekawsze treści z wersji amerykańskiej.

Wierzymy, że dzięki tak wyśmienitym partnerom BCC For The Future zyska godne miejsce w mediach i tym samym dotrze do świadomości zbiorowej odbiorców wykształconych, twórczych, przedsiębiorczych i zainteresowanych szeroko pojętą innowacją oraz nowymi technologiami.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL