Gala IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy

27.06.2023

Firmy członkowskie Loży Łódzkiej BCC miały przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy, organizowanej przez Biuro Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Łódzką Izbę Przemysłowo – Handlową.

Podczas Gali Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz przyznał Filary Przedsiębiorczości, w tym również dla Najaktywniejszych Organizacji w Radzie Przedsiębiorców w 2022 roku. Business Centre Club został uznany za drugą, najbardziej aktywną organizację w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP. To niezwykłe wyróżnienie i impuls do dalszej pracy.

Z okazji Dnia Przedsiębiorcy, na wniosek Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Prezydent RP Andrzej Duda przyznał odznaczenia państwowe przedsiębiorcom. Wręczał je Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. Wśród odznaczonych znalazł się Pan Piotr Grabowicz, Prezes MCKB S.A., który został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej.
Złotą Honorową Odznakę Krajowej Izby Gospodarczej otrzymał Piotr Wiśniewski z firmy GLOBAL WORKER. To ogromne wyróżnienia i dowód uznania za zaangażowanie w rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Niech to będzie kolejny impuls do dalszych działań i osiągnięć!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL