Agencja Pracy HR QUALITY POLSKA I ANDRZEJ STEC W GRONIE BCC

11.03.2024

Mamy przyjemność poinformować, że do grona członków BCC dołączyła  Agencja Pracy HR QUALITY POLSKA sp. z o.o. Sp. k.

HR Quality Polska to grupa spółek specjalizująca się w dostarczaniu personelu do dużych zakładów produkcyjnych , centrów logistycznych i magazynowych w Polsce oraz w Niemczech. Ponadto firma może pochwalić się dużym doświadczeniem w rekrutacjach na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. HR Quality Polska pomaga również przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów PFRON poprzez rekrutację i aktywizację zawodową osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

„Witamy i dziękujemy za przyjęcie do społeczności Business Centre Club. Jest nam niezmiernie miło, że Grupa HR QUALITY dołączyła do małopolskiej loży BCC i podczas bezpośrednich spotkań będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu działalności Agencji Pracy Tymczasowej, optymalizacji PFRON w przedsiębiorstwach, rozwiązaniom z zakresu outsourcingu procesów HR w tym np. Payroll.

Od początku istnienia spółki kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca w tak inspirującym środowisku jakim niewątpliwie jest Business Centre Club przyniesie tylko pozytywne rezultaty. Liczymy, że doświadczenie członków BCC wpłynie pozytywnie na nasz rozwój i Wy również możecie liczyć na nasze zaangażowanie i pomoc.” Andrzej Stec.

Andrzej Stec, członek Zarządu HR QUALITY POLSKA sp. z o.o. Sp. k. – praktyk biznesu, dla którego największą wartością są ludzie. Jako dyrektor z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej odpowiedzialny był za zarządzanie dużymi przedsięwzięciami i projektami. Współpracował z działami HR największych firm w Polsce. Prywatnie meloman, miłośnik motoryzacji, sportów oraz książek, szczególnie w zakresie psychologii, coachingu, zarządzania oraz biograficznych.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL