II Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży Opolskiej BCC za nami

05.06.2022

Zaczęliśmy 4 czerwca o godzinie 10.00, wprawdzie z towarzystwem drobniutkiego deszczu, ale po godzinie już zaczęło się przejaśniać, a po dwóch godzinach pojawiły się pierwsze tego dnia promienie słońca. Pogoda prawie idealna – ani za zimno, ani za gorąco, bezwietrznie. No i walka na polu o cenne nagrody ufundowane przez naszych turniejowych sponsorów: Sieć hoteli GÓRSKIE RESORTY i Firmę WEEGREE – fundatorów głównych nagród, oraz HARD BEANS COFFE ROASTER.

Nasz turniej miał charakter ogólnopolski i przeznaczony był dla golfistów i golfistek z całego kraju – członków BCC oraz członków Opolskiego Klubu Golfowego. Klasyfikacja indywidualna odbywała się w grupach stableford netto w dwóch grupach hcp 0-18 oraz 18, 1-54 oraz strokeplay brutto.

 

Osoby niegrające w turnieju brały udział w akademii golfa pod okiem znakomitej trenerki:

  • Pierwsze miejsca – puchary ufundowane przez Weegree oraz vouchery weekendowe do pięciogwiazdkowego hotelu GREEN MOUNTAIN RESORT w Karpaczu ufundowane przez firmę Górskie Resorty, zdobyli: Wojciech Stelmach, Dariusz Bizan i Dariusz Daniluk;
  • Drugie miejsca zajęli: Ryszard Wieczorek, Marian Siwon i Karol Pazera, a nagrodą były zestawy kawowe od Hard Beans Coffe Roaster;
  • Trzecie miejsca zajęli: Roman Staś, Zbigniew Górecki oraz Maciej Skucik.

Nagrody wręczali: Kanclerz Loży Opolskiej BCC Andrzej Lepich oraz Prezes Opolskiego Klubu Golfowego Adam Leszkiewicz.

Zaraz po Turnieju wspólnie kibicowaliśmy Idze Świątek, tak, by nasz duch sportu pomógł jej wygrać. I pomógł.

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim nagrodzonym i dziękujemy Sponsorom za wspaniałe nagrody oraz Opolskiemu Klubowi Golfowemu za kolejny, wspólnie zorganizowany Turniej.

Do zobaczenia za rok!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL