III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem

21.02.2024

24 maja 2024 roku w Warszawie odbędzie się III Akademia Inwestora pod patronatem Business Centre Club. Całodniowe wydarzenie dedykowane jest inwestorom, a także firmom szukającym kapitału na rozwój. Podczas konferencji zaprezentowanych zostanie TOP10 Start-upów  Akademii oraz ogłoszeni zostaną zwycięzcy prestiżowego konkursu. To doskonała okazja, by zaprezentować innowacyjne pomysły oraz zdobyć wsparcie finansowe.

 

O Akademii

Akademia Inwestora to nie tylko miejsce, gdzie można zdobyć cenną wiedzę, ale jest to przede wszystkim platforma do pozyskiwania funduszy na rozwój biznesu, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znalezienia partnerów w biznesie. Tworzymy przestrzeń do rozmów między inwestorami, a firmami szukającymi kapitału. Wyjątkowe możliwości networkingowe pozwalają na bezpośrednie rozmowy i negocjacje przy okrągłych stołach.

Korzyści, jakie niesie za sobą udział w inicjatywie Akademii Inwestora są niezaprzeczalne. Startup, który zostanie wybrany podczas procesu wcześniejszych eliminacji, będzie miał wyjątkową okazję zaprezentowania swojego pomysłu biznesowego na wielkiej scenie. Będzie mógł opowiedzieć o nim przed liczną grupą inwestorów, którzy zasiądą na konferencji, a także dotrzeć do inwestorów z całego świata.

Prelegenci

Dodatkowo, organizatorzy zaprosili wybitnych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas merytorycznych prelekcji na temat rozwoju biznesu oraz różnych form inwestowania. Wśród Prelegentów wystąpią m.in. Patryk Vega – reżyser i producent filmowy, Daniel Kubach – zawodowy biznesmenem, inwestor, anioł biznesu, multimilioner, członek wielu organizacji biznesowych, w tym Business Centre Club, Elżbieta Liberda – Radca prawny, szkoleniowiec i właścicielka kilku spółek inwestycyjnych, Ahmad Piraiee – lider biznesowy, dyrektor w Startup Grind oraz Ambasador Venture Cafe.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Unikalna okazja do nawiązania kontaktów z inwestorami z całego świata.
  • Inspirujące prezentacje i panelowe dyskusje z ekspertami branżowymi.
  • Szansa na promocję własnego start-upu podczas konkursu.
  • Możliwość uczestnictwa w ekskluzywnych sesjach networkingowych.

Zgłoś swój start-up!

Najlepsze projekty zostaną wyłonione podczas kolejnych etapów selekcji, podczas których otrzymają cenne wskazówki od komisji ekspertów. Te, które osiągną najwyższy poziom, będą miały zaszczyt wystąpić na prestiżowej Konferencji Akademii Inwestowania, gdzie będą miały okazję zaimponować szerokiej publiczności swoimi innowacyjnymi pomysłami. Proces rekrutacji jest prosty – wystarczy zarejestrować się na stronie https://akademiainwestora.eu/start-upy/ i przesłać prezentację, w której zawarte będą kluczowe elementy pomysłu biznesowego: kto jest naszym docelowym klientem, w jaki sposób planujemy go wesprzeć oraz jak zamierzamy zarobić. Istotnym punktem będzie również przedstawienie potencjalnemu inwestorowi naszej propozycji dotyczącej zwrotu z inwestycji lub udziału w projekcie.

Organizatorzy

Organizatorem konferencji jest Duoinvest.pl  – Artur Orzełowski i Agata Jaślarz. Pomysł na Akademię zrodził się przez nadmiar prywatnych inwestorów, gotowych na współpracę, których chcielibyśmy połączyć z przedsiębiorcami, osobami, które mają pomysł na siebie, są doświadczone i poszukują kapitału na rozwój.

Na Konferencji, gdzie łączymy kapitał z biznesem, mogą się zgłaszać istniejące dobrze prosperujące biznesy szukające partnerów biznesowych, udziałowców lub po prostu kapitału. Kapitał to również doświadczenie i unikatowa perspektywa, która pomoże szybko i poprawnie rozwinąć się młodszym firmom potrzebującym wsparcia za odpowiedni udział w zyskach. Kapitał pamiętajmy to nie tylko pieniądze. Przedział projektów, które można zgłaszać to od minimum 100 tyś zł do max 50mln zł.

Rejestracja i bilety >>

UWAGA! Dla wszystkich członków BCC organizatorzy przewidzieli specjalne warunki – bilet VIP w  cenie 500 zł . Liczba biletów ograniczona, kod dla członków Klubu: BCCVIP.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL