INWESTYCJE W TRUDNYCH CZASACH

15.05.2023

O inwestowaniu w trudnych czasach rozmawiali członkowie Loży Opolskiej BCC na kolejnym, comiesięcznym czwartkowym spotkaniu w Probierni Matecznik.

Tym razem moderatorem spotkania oraz autorem prezentacji dotyczącej trendów na rynku budowlanym był długoletni członek Loży, Tomasz Kunstler – Prezes KBK oraz Aspen Prime Ski & Bike Resort w Głuchołazach – hotelu, który w tym roku również dołączył do BCC. W ramach prezentacji została przedstawiona m.in. oferta inwestycyjna Hotelu Aspen, Pałacu Leisera w Opolu (dawny obiekt kojarzony z restauracją Secesyjną) i budynku apartamentowego przy ulicy Spychalskiego pod roboczą nazwą GENIUS 25.

Dyskusja toczyła się głównie wokół inwestycji mieszkaniowych, prognoz dla tego rynku ze wskazaniem, że w najbliższym, dwuletnim okresie, rynek mieszkaniowy znacznie się skurczy, co spowoduje nie tylko mniejszą liczbę dostępnych mieszkań, ale też wpłynie na ich cenę, podnosząc równocześnie wartość inwestycji związanych z wynajmem (mieszkań, lub apartamentów w systemach condo).

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL