Jak przeprowadzić efektywny proces wyboru systemu ERP do organizacji i nie podjąć decyzji po ładnej prezentacji sprzedażowej?

23.02.2024

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, wiele firm dostrzega kluczową rolę, jaką odgrywają systemy informatyczne, w tym systemy ERP (Enterprise Resource Planning) w skutecznym zarządzaniu i integracji kluczowych procesów operacyjnych. Dochodzi jednak moment w cyklu życia organizacji, gdy dotychczas używany system ERP zamiast wspierać, zaczyna hamować rozwój firmy, stając się barierą nie do pokonania.

Rozpoznanie, że nadszedł czas na zmianę, jest pierwszym krokiem do przyspieszenia wzrostu i zwiększenia konkurencyjności Państwa firmy. Właściwy wybór systemu ERP (jak i firmy wdrożeniowej) jest kluczowy, lecz niejednokrotnie stanowi wyzwanie.

Zapraszamy na webinar, który odbędzie się w czwartek, 29 lutego w godzinach 11:30 – 12:30, podczas którego eksperci CRIDO podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Państwu zrozumieć, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nowego systemu.

Celem webinaru będzie przedstawienie zagadnień związanych z wyborem systemów wspierających zarządzanie oraz dostawcy usług wdrożeniowych na przykładzie ERP. Omówimy również wyniki badań związanych ze skutecznością realizacji projektów IT wskazujące między innymi skalę projektów zakończonych porażką oraz przyczyny takiej sytuacji.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany do właścicieli firm, dyrektorów IT, dyrektorów finansowych, menedżerów ds. operacyjnych oraz wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem wyboru nowego systemu ERP i są zaangażowani w proces decyzyjny dotyczący wyboru systemów informatycznych w swoich organizacjach.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

Rejestracja >>
COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL