Kobiece spotkanie członków Loży Gdańskiej BCC z udziałem Ewy Minge

15.02.2023

9 lutego 2023 r., w urokliwym miejscu  – Business Club Marina, odbyło się kobiece spotkanie członków Loży Gdańskiej BCC z udziałem Ewy Minge.

Panie, które na co dzień piastują funkcje prezesów pomorskich firm i organizacji, miały okazję porozmawiać na mniej formalnym gruncie. W spotkaniu uczestniczyła również wiceprezydent Miasta Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Paniom podczas spotkania towarzyszyło motto: „Kobiety nie pyta się o wiek, tylko skąd bierze siłę”, które idealnie wpisuje się w drogę zawodową Gościa specjalnego wieczoru –  polskiej projektantki mody, autorki książek, malarki i osobowości medialnej – Ewy Minge.

Partnerem spotkania była firma Olimpia Group, przedstawiciel włoskiej marki Max Mara, a zarazem członek Loży Gdańskiej BCC. Spotkanie poprowadził Pan Marek Duchnowski, założyciel galerii sztuki i domu aukcyjnego TotuArt.

Podczas spotkania panie miały okazję bliżej poznać Ewę Minge, która zafascynowała wszystkich opowieściami ze świata mody, uchylając rąbka tajemnicy o pokazach mody w Paryżu, Mediolanie czy w Nowym Jorku.

Projektantka dała się również poznać jako malarka. Prace, powstałe w domowym zaciszu jako efekt pandemicznego zamknięcia, dopiero niedawno ujrzały światło dzienne i budzą podziw zarówno innych artystów, jak i klientów z całego świata.

Jak sama mówi, artystka maluje głównie kobiety, które są dla niej „synonimem piękna, symbolizują pragnienie i wolność”. Cztery z jej obrazów uczestniczki spotkania mogły podziwiać osobiście.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL