Konferencja Event Biznes Nowe Horyzonty Powraca!

02.07.2024

 

Konferencja Event Biznes, organizowana pod patronatem Business Centre Club, wraca w nowej, odświeżonej formule pod tytułem Nowe Horyzonty. Zarezerwujcie datę: 28 października 2024 i dołączcie do nas w Hotelu Arche Krakowska, aby być częścią jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku.

 

O Konferencji

W tym roku skupimy się na najnowszych trendach i wyzwaniach, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniająca się branża eventowa. Nasz program obejmuje szeroki wachlarz tematów, w tym:

  • Wykorzystanie potencjału kadr 50+
  • Organizacja eko-wydarzeń
  • Przełamywanie szklanego sufitu dla kobiet
  • Edukacja przyszłych eventowców
  • Zarządzanie stresem w branży eventowej
  • Praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w eventach

 

Dla Kogo?

Konferencja adresowana jest do agencji eventowych oraz korporacji, w szczególności do działów marketingu, HR oraz zakupów, które odpowiadają za organizację wydarzeń w firmach. To idealna okazja dla specjalistów odpowiedzialnych za planowanie i realizację eventów, aby zdobyć nową wiedzę, inspiracje i nawiązać cenne kontakty.

 

Co Was Czeka?

Zapraszamy na inspirujące prelekcje, gorące debaty i prezentacje ekspertów zarówno z korporacji, jak i z branży eventowej. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i zdobycia cennej wiedzy.

 

Rejestracja i Więcej Informacji

Więcej informacji na temat programu, rejestracji, pakietów partnerskich i biletów >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL