Kongres Firm Rodzinnych

19.06.2023
Za nami kolejne święto firm rodzinnych. W ubiegły wtorek, 6 czerwca po raz kolejny odbył się Kongres Firm Rodzinnych organizowany pod patronatem BCC przez Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu i prof. WSB, dr hab. Krzysztof Safin, inicjatora wydarzenia.

 

 

Podczas Kongresu wybrano laureatów konkursu „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej”, którymi zostali firma rodzinna AFLOFARM w kategorii  „System promocji rodzinnego charakteru własnej firmy” oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii w kategorii „Działalność na rzecz rozwoju i wspierania przedsiębiorczości rodzinnej” ze szczególnym uznaniem dla działalności Ministerstwa we wspieraniu firm rodzinnych w sukcesji w biznesie poprzez tworzenie przepisów prawa (ustawa o zarządzie sukcesyjnym oraz ustawa o fundacji rodzinnej) w dialogu ze stroną społeczną.

Podczas wielu wystąpień uczestnicy odpowiadali na pytanie jak „znaleźć energię” – to myśl przewodnia tegorocznego kongresu. I z pewnością każdy znalazł na to odpowiedź. Wydarzeniu towarzyszyły ciekawe wystąpienia i dyskusje. Business Centre Club była partnerem instytucjonalnym wydarzenia a w dyskusji w ramach debaty na temat przyszłości firm rodzinnych w Polsce: „Należy wspierać, czy wystarczy nie szkodzić?” Klub reprezentowała mec. Agnieszka Krysik, przewodnicząca Komisji BCC dla Rodzinnych.

Relacja z Kongresu >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL