Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” rozstrzygnięty

02.06.2022

W środę 1 czerwca br. podczas uroczystości w Pałacu Lubomirskich wręczono nagrody laureatom konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”.

– Mój brat, Marek Goliszewski, wielki Ambasador Polskiej Gospodarki, założyciel BCC złożył już listy uwierzytelniające u Najwyższego Prezydenta, ale na pewno ciągle nas wspiera w klubowej drodze. Nie mógł już wysłać do Was listu, ale te moje gratulacje są także od niego, na pewno podpisałby się pod nimi. Kontynuujmy jego dzieło! – powiedział do laureatów dr Jacek Goliszewski, prezes BCC.

Podziękował uczestnikom za udział w Konkursie i pogratulował zdobycia tytułów. – Dziękuję Państwu za ciężką pracę, często ryzykowne decyzje, dbałość o pracowników, innowacyjność. Obecność na rynkach Europy i świata. Dobry Ambasador dba o wizerunek, rozwój, partnerstwo z krajem – gospodarzem. Jesteśmy cenieni za rzetelność, jesteśmy często katalizatorem zmian, dlatego nasi zagraniczni partnerzy chcą z polskimi przedsiębiorcami współpracować. Tytuł APG jest sygnałem, że warto z Wami robić biznesy.

Prezes Jacek Goliszewski życzył laureatom sukcesów, dobrych decyzji, pomysłów i wytrwałości: – Analizujcie, obserwujcie, bądźcie zdeterminowani – podkreślił.

Uroczystość poprowadził Krzysztof Ostrowski, który przypomniał, jakie są cele konkursu, kategorie, mówił również o honorowym patronacie EKES. BCC reprezentowali: dr Jacek Goliszewski, prezes BCC, dr Łukasz Bernatowicz, wiceprezes BCC, prezes ZP BCC, dr Grażyna Magdziak, przewodnicząca Jury konkursu APG, współzałożycielka BCC.

Grażyna Magdziak, przewodnicząca Jury konkursu APG, współzałożycielka BCC. – Ostatnie miesiące to niezwykle trudny czas w biznesie i gospodarce, a Państwo fantastycznie sobie poradziliście. Wasze osiągnięcia są niezwykłe i unikalne, wszak nie chodzi tylko o wysokość eksportu, ale także o docenienie partnerstwa, kreatywności, umiejętności tworzenia marki i rozwiązań globalnych. Dzięki wam możemy pokazać potencjał gospodarczy Polski za granicą.

Lista laureatów Konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki 2022

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL