Krzysztof Marszałek i EMCEK w gronie BCC!

22.11.2023

Mamy przyjemność poinformować, że członkiem Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC został Krzysztof Marszałek, właściciel EMCEK Włodzimierz Marszałek Krzysztof Marszałek s.c.

Firma EMCEK specjalizuje się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i ciągłości działania systemów. Klatki Faradaya, pomieszczenia ekranowane, kabiny elektromagnetyczne, filtry EMC i dolnoprzepustowe oraz tajne kancelarie są wykorzystywane przez klientów z różnych branż.

Stosowane przez EMCEK systemy zapewniają niezawodne zabezpieczenie zasobów przed zagrożeniami fizycznymi i elektromagnetycznymi, krótki czas reakcji na zdarzenia i niskie koszty administrowania.

Oprócz dostarczania rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i ciągłość działania systemów, EMCEK zajmuje się także doradztwem i projektowaniem systemów ochrony. Współpracuje z klientami na każdym etapie procesu, od koncepcji projektu po dostawę, instalację i serwisowanie klatek Faradaya czy tajnych kancelarii.

Zespół EMCEK składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla klientów.

W ofercie znajdują się również specjalistyczne usługi testowania i pomiarów, które pozwalają na kompleksowe zabezpieczenie przed zagrożeniami elektromagnetycznymi.

🌐: emcek.com.pl

Witamy w Klubie!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL