L-Bit w gronie BCC

22.12.2022

Jest nam bardzo miło przedstawić nową Firmę Członkowską – Biuro projektów konstrukcji budowlanych L-Bit, którą w Klubie reprezentują Wspólnicy, Agnieszka Radochońska oraz Krzysztof Radochoński. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzielił  Tomasz Kurek, Prezes Zarządu Firmy AKAT Consulting.

L-Bit – Biuro projektów konstrukcji budowlanych jest polską firmą rodzinną założoną w 1998 roku. Firma wyspecjalizowała się w projektowaniu konstrukcji żelbetowych na rynek niemiecki. Od początku działalności współpracuje z dużymi firmami projektowymi w Niemczech, dzięki czemu zdobyła doświadczenie przy projektowaniu prestiżowych obiektów o skomplikowanej konstrukcji.

Agnieszka Radochońska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie w kontrolingu i finansach międzynarodowych firm (HP, Credit Suisse, Nokia). W 2018 roku została współwłaścicielką biura projektów konstrukcji budowlanych L-Bit. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci z zamiłowaniem do podróży i nurkowania.

Krzysztof Radochoński jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Przez ponad 13 lat zdobywał doświadczenie w Nokii na różnych stanowiskach (od specjalisty ds. testów do managera zespołu testerskiego). Ostatecznie jednak dołączył do rodzinnej firmy L-Bit. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, miłośnik motoryzacji i nurkowania.

Serdecznie witamy w BCC!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL