LEK-AM i Monika Richardson dla WOŚP – wylicytuj wycieczkę do Szkocji z Moniką Richardson!

24.01.2024

 Już 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoją cegiełkę pragnie dołożyć nasz członek, Firma farmaceutyczna LEK-AM wspólnie z Moniką Richardson, oferując wyjazd do Szkocji. Zwycięzcy licytacji wraz z Moniką Richardson zwiedzą nie tylko Edynburg, ale także poznają tajemnice dzikiej szkockiej przyrody.

W tym roku WOŚP postanowiła zagrać i uzbierać środki na pomoc szpitalom w walce ze skutkami covid-19. W tej, jednoczącej miliony ludzi dobrej woli akcji, nie mogło zabraknąć firmy LEK-AM.

– Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, wytwarzającą leki stosowane w leczeniu chorób z różnych obszarów medycyny, m. in. są to leki używane w leczeniu chorób układu oddechowego. WOŚP będąca imponującą i szlachetną inicjatywą pomocy potrzebującym, niesie w tym roku wsparcie dla „Płuc po pandemii”.

Dołączamy do Wielkiej Orkiestry wspólnie z Moniką Richardson, zaprzyjaźnioną z nami znawczynią Szkocji. Ten kraj to ojczyzna Alexandra Fleming’a, którego powiedzeniem było: „to natura wyprodukowała penicylinę, ja ją tylko odkryłem”. A dzięki aukcji LEK-AM i Moniki Richardson zwycięzcy odkryją piękną Szkocję – powiedział Krzysztof Smolik, Dyrektor Zarządzający sprzedaży i marketingu LEK-AM.

– Bardzo się cieszę, że w tym roku nareszcie możemy wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszam do licytacji, którą będę obserwować z wypiekami na twarzy. Postanowiłam, że zabiorę zwycięzców aukcji do mojej ukochanej Szkocji. Dzięki LEK-AM będziemy mogli odwiedzić moje ulubione miejsca. Udamy się do pięknego Edynburga, którego architektura jest godna uwagi ale najbardziej cieszę się na powrót do niezwykłych szkockich krajobrazów gór i jezior i atmosfery tajemniczości rodem z powieści sióstr Brontë. To będzie wspaniały czas, już nie mogę się doczekać i trzymam kciuki za licytację – mówi Monika Richardson.

Do Szkocji zwycięzcy aukcji udadzą się w terminie 16-19 maja 2024. Na miejscu mieszkać będą w najlepszych hotelach, zwiedzą piękny Edynburg oraz poznają ukochane miejsca Moniki Richardson. Odwiedzą destylarnię prawdziwej szkockiej whisky oraz popłyną w rejs po jeziorze Loch Lomond. Spróbują prawdziwego Sunday breakfast oraz może skuszą się na tradycyjne szkockie haggis?

Zachęcamy wszystkich członków i sympatyków BCC do wsparcia szczytnego celu i do wzięcia udziału w aukcji >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL