Liderzy przyciągają liderów – kolejna HR-owa środa w Opolu

26.10.2023

25 października 2023 roku odbyła się kolejna HR-owa środa zespołu dyrektorów personalnych – nasz cykliczny event dedykowany kadrze kierowniczej firm należących do Loży Opolskiej BCC.

Odbył się on w siedzibie firmy TURCK, jednego z liderów branży automatyki przemysłowej oferującego kompletne rozwiązania do automatyzacji produkcji. Tym samym wracamy do wcześniejszej tradycji, kiedy nasze spotkania odbywały się w siedzibach firm-członków BCC.

Na wstępie firmę-gospodarza spotkania przedstawiła Renata Strzelecka, specjalistka ds, HR w firmie Turck.

W części merytorycznej zaplanowaliśmy trzy panele tematyczne, które wybrała do dzisiejszych prezentacji oraz moderowała opiekunka zespołu HR z ramienia Loży, Patrycja Dworak, liderka zespołu ds. Employer Branding & CSR w firmie  Multiserwis.

Pierwszy temat: „Liderzy przyciągają liderów, personal branding w rekrutacji” przedstawiła Agnieszka Rzepka z Agencji Brandfull. Kolejne, które prezentowali przedstawiciele firmy Multiserwis, to: „Wyzwania przy zatrudnianiu obcokrajowców” – prezentacja Jerzego Leśnego oraz „Świadomość wynagrodzeniowa Polaków”, temat przedstawiony przez Edytę Gogol Fuhl.

Dziękujemy firmie TURCK i Renacie Strzeleckiej za gościnność i pomoc w organizacji tego spotkania, a Patrycji Dworak za dobór znakomitych tematów, a przede wszystkim za profesjonalną opiekę nad naszym zespołem i spotkaniami.

Kolejna HR-owa środa odbędzie się w I kwartale 2024 roku.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL