Loża Białostocka wręcza nagrody w konkursie USPP

20.04.2023

Kanclerz Białostockiej Loży BCC wręczył przedstawicielom podlaskiej skarbówki dyplomy w konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Zwycięzców wskazali podlascy biznesmeni.

Laureatów, jak co roku już od 20 lat, wybierali przedsiębiorcy zrzeszeni w Business Centre Club. Konkurs ma charakter ogólnopolski. Jego celem jest promocja wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między fiskusem, a firmami relacji opartych na życzliwości i profesjonalizmie. W tegorocznym konkursie trzy pierwsza miejsca w Podlaskiem zajęły: Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku (jedyny w Polsce laureatem wszystkich edycji), Urząd Skarbowy w Suwałkach, Urząd Skarbowy w Łomży.

 

– To kolejna nasza nagroda, bowiem w czołówce konkursu jesteśmy od lat. Bardzo miło, że przedsiębiorcy doceniają naszą pracę i ufają naszej wiedzy, i za to im dziękujemy – mówiła Agnieszka Kossakowska z Pierwszego US w Białymstoku.

– Drugie miejsce, które zajęliśmy też jest dobre. To bardzo cenne, że nasi przedsiębiorcy zauważają i doceniają trud naszej pracy dnia codziennego – stwierdziła Renata Tkaczyk, naczelnik US w Suwałkach i dodała: – Dzwonią też podatnicy np. z Wielkopolski, Pomorskiego, aby właśnie u nas uzyskać potrzebne informacje. To bardzo budujące.

O telefonach i pytaniach z całej Polski mówił również naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży, który zauważył, że: – Trzecie miejsce jest bardzo dobre, bo z jednej strony to już podium, a z drugiej dobry start do walki o wyższe lokaty. Tym bardziej, że od bodaj dziesięciu lat utrzymujemy się w pierwszej trójce – zapowiedział Tomasz Zysik.

– Z satysfakcją mówię, że coraz częściej słyszę od przedsiębiorców same pozytywne opinie o pracy naszych urzędów skarbowych. W konkursie, który BCC organizuje razem z Ministerstwem Finansów w czołówce znajdują się trzy podlaskie urzędy skarbowe. Wyróżniane są zwykle te największe, ale z satysfakcją podkreślam, że i te mniejsze zajmują coraz wyższe miejsca w rankingu – podkreślił Krzysztof Żukowski, kanclerz Białostockiej Loży BCC.

Uczestniczący w uroczystości prezes Grupy Eltron Mariusz Klewinowski, kontakty z fiskusem ocenił jako dobre. – Jeśli mamy jakieś pytania zawsze uzyskujemy odpowiedzi. Dzisiaj urząd skarbowy służy pomocą, więc widać tam jakość, chęć pomocy i dobrą obsługę – przyznał.

Z kolei dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku (kierujący pracą podlaskiej KAS) zauważył, że rzeczywistość jest coraz trudniejsza i stwarza mnóstwo problemów do rozstrzygnięcia zarówno po stronie przedsiębiorców, jak i skarbowców. – Bardzo więc cieszy, że BCC docenia nasz trud i to, co wkładamy w obsługę naszych podatników, a zwłaszcza pracowników, którzy zajmują się bezpośrednią obsługą przedsiębiorców. Po prostu, staramy się zrozumieć problemy przedsiębiorców, a nie od razu wyciągać konsekwencje – zapewnił Wojciech Orłowski.

[źródło: Gazeta Współczesna]

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL