LOŻA OPOLSKA BCC NA KONFERENCJI I JUBILEUSZU FIRMY TURCK

15.06.2023

Firma Turck – długoletni członek Loży Opolskiej BCC – świętowała otwarcie nowego biura w kompleksie Atlantis Office (Firma Atlantis również należy do Loży Opolskiej BCC) na ul. Budowlanych 131 w Opolu.

Nowe biuro ma 900 m2 powierzchni. Wstęgę podczas otwarcia nowej siedziby przecinali (na zdjęciu poniżej stoją od lewej): Jurgen Grabow – dyrektor sprzedaży w grupie EMEA, Christian Pauli – prezes Zarządu Turck Holding, Christian Wolf – prezes Zarządu Turck Holding, Piotr Glinka – prezes Zarządu Turck Sp. z o.o., Arkadiusz Wiśniewski – prezydent miasta Opola, Andrzej Lepich – kanclerz Loży Opolskiej BCC.

To wyjątkowe wydarzenie połączone zostało z dwoma innymi – obchodami 20-lecia istnienia polskiego oddziału, które tak naprawdę miało miejsce w roku 2021, ale przez pandemię nie było możliwości wcześniejszego świętowania tego wydarzenia oraz z konferencją Turck Users Meeting, w której udział wzięli przedstawiciele 60 firm z całej Polski. Podczas uroczystości w opolskim hotelu Mercure, kanclerz Loży Opolskiej BCC Andrzej Lepich wręczył prezesowi Zarzadu Turck Piotrowi Glince specjalny list gratulacyjny od prezesa Business Centre Club Jacka Goliszewskiego.

Firma Turck to producent elementów automatyki o ogólnoświatowym zasięgu. Na dzisiaj zatrudnia 5000 pracowników w 9-ciu zakładach produkcyjnych, z których najnowszy znajduje się w Polsce – w Lublinie, oraz we własnych oddziałach w ponad 30-stu krajach na całym świecie. Dodatkowo ma ponad 60 partnerów handlowych w innych krajach. Firma Turck zatrudnia 47 pracowników w Opolu i 200 pracowników w zakładzie produkcyjnym w Lublinie.

Poniżej krótka foto-relacja oraz krótki film dokumentujący ten wyjątkowy event i konferencję. Link do filmu >>

Serdeczne gratulacje dla Zarządu oraz wszystkich pracowników firmy TURCK. Jesteśmy dumni, ze jesteście od wielu lat członkiem Loży Opolskiej BCC. Dziękujemy również za możliwość udziału w tym znakomitym evencie!

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL