LOŻA OPOLSKA BCC W ATLANTIS DEWELOPER

27.11.2023

23 listopada 2023 roku odbyło się kolejne, czwartkowe spotkanie członków Loży Opolskiej BCC – tym razem w siedzibie naszej firmy członkowskiej ATLANTIS DEWELOPER, która jest wiodącym opolskim deweloperem.

Tematem głównym był rynek mieszkaniowy w Polsce, a wyjątkowym gościem i zarazem prelegentką zaproszoną przez firmę gospodarza – Katarzyna Kuniewicz, dyrektor badań rynku OTODOM  ANALYTICS. Podczas prezentacji otrzymaliśmy bardzo dużo informacji na temat nie tylko obecnej kondycji rynku mieszkaniowego, ale też preferencji zakupowych, charakteru (podziału) klientów na specyficzne grupy. Sporo wiedzy o tym, co jest najważniejsze zarówno dla sprzedających (deweloperów lub tych, którzy pozbywają się mieszkań na rynku wtórnym) oraz kupujących. Dużo „psychologii” istotnej z punku widzenia sprzedaży mieszkań, ciekawych danych porównawczych – również z rynku Opolszczyzny.

Po prezentacji uczestnicy zwiedzili budynek biurowy Atlantis Office. Można było m.in. zobaczyć biuro i mieszkanie urządzone pod klucz „Atlantis home”. Na koniec – nasz stały punkt programu, czyli tradycyjny networking przy smacznym „co nieco” połączony z degustacja znakomitych win. I jak zawsze – sporo cennej wiedzy, ale też kolejne spotkanie w miłej, bardzo klubowej atmosferze.

Bardzo dziękujemy prezesowi Zarządu Atlantis Deweloper, Waldemarowi Stekertowi za gościnne przyjęcie i świetnie zorganizowany event oraz zespołowi Atlantis za profesjonalne wsparcie organizacyjne eventu.

Nie zatrzymujemy się! Już za dwa tygodnie nasze uroczyste spotkanie świąteczne, a od stycznia – kolejne, ciekawe eventy. W planach również nowe projekty!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL