NA POMOC UKRAINIE!

22.03.2022

Loża Opolska BCC dzieli się działaniami pomocowymi, które podejmują mieszkańcy regionu. Wśród nich są Witold Zembaczyński, poseł na Sejm RP z ramienia KO oraz Korneliusz Wieteska, przedsiębiorca, którzy specjalnym autobusem jeżdżą do miasta Winnica na Ukrainie. Do Winnicy zawożą towar, do Polski przywożą rodziny uchodźców (kobiety i dzieci). Akcję – z ramienia Loży Opolskiej BCC – koordynuje dyr. Loży Marek Wołyński.

Kilka firm z Loży Opolskiej BCC dołączyło do tej akcji i przekazało dary mieszkańcom Winnicy. Wśród przekazanych darów znalazły się m.in. latarki, baterie, power banki, artykuły higieniczne, ubrania ochronne, peleryny p. deszczowe, kombinezony, śpiwory, czołówki, kurtki i kominiarki oraz inne produkty wg listy zapotrzebowania.

 

By usprawnić i skoordynować akcję Loża Opolska zorganizowała szybki punkt dostawy produktów na ostatni transport w magazynie firmy członkowskiej ATEL ELECTRONICS. Towar został dostarczony m.in. z firm należących do Loży Opolskiej: ROBOPOL, MERCE, HIGMA SERVICE, ATEL EL. i RABMER, szybko i profesjonalnie zapakowany i w czwartek ruszył do Winnicy.

W tym miejscu należą się wielkie słowa uznania dla Witolda Zembaczyńskiego i Korneliusza Wieteski, bowiem taka wyprawa wymaga nie tylko wielkiego serca, lecz przede wszystkim wielkiej odwagi.

Tym firmom, które już pomagają w naszych szeroko zakrojonych działaniach – serdecznie dziękujemy!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL