NAGRODA MADE IN POLAND 2023 DLA FIRMY ADAMIETZ

21.09.2023

8 września 2023 w Berlinie odbył się IV Kongres Made in Poland, w którym na zaproszenie prezesa Polskiej Agencji Przedsiębiorczości uczestniczyła firma Adamietz Sp. z o.o., od wielu lat należąca do Loży Opolskiej BCC.  

Decyzją Rady Kongresu została firmie Adamietz przyznana nagroda Made in Poland 2023, jako wyraz uznania dla dokonań firmy, w szczególności w działaniach transgranicznych, w promocji polskich wyrobów i usług poza granicami kraju.

W imieniu właścicieli, zarządu i całej społeczności Adamietz, nagrodę z rąk Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec, Dariusza Pawłosia, odebrał wiceprezes Zarządu Szczepan Kusibab.

W ramach Kongresu była możliwość uczestniczenia w wielu świetnych panelach dyskusyjnych, poświęconych aktualnym zagadnieniom biznesowym, m.in polskim innowacjom, transformacji energetycznej czy rozwojowi osobistemu.

To dynamiczne, wyjątkowe wydarzenie, jak zauważył Ambasador, wymownie zlokalizowane w Centrum Kosmos przy Alei Karola Marksa w Berlinie, autora Kapitału i Manifestu Komunistycznego, gdzie spotkał się symbolicznie polski, innowacyjny kapitał, zwieńczył uroczysty bankiet, w trakcie którego przedstawiono raz jeszcze wszystkich laureatów tegorocznej nagrody Made in Poland 2023. Przy dobrej muzyce i poczęstunku, była okazja do dalszej wymiany kontaktów i budowania relacji.

Jesteśmy dumni, że wśród firm członkowskich Loży są tak znakomite firmy jak Adamietz Sp. z o.o., które oprócz ogromnego wkładu w rozwój gospodarki naszego kraju, są coraz częściej zauważane i nagradzane cennymi laurami.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL