Najważniejsze są relacje – wizyta w firmie Bramster

17.06.2022

Dyrektor Loży Katowickiej BCC Marcin Budniok odwiedził siedzibę firmy Bramster i spotkał się z jej prezesem Adamem Mietłą. Rozmowy dotyczyły działalności firmy członkowskiej BCC, potrzeba i perspektyw rozwojowych na najbliższy czas.

Bramster to firma rodzinna działająca głównie na rynkach zagranicznych i rozwijana przez kolejne pokolenia z ciągle unowocześnianą linią produkcyjną. Dzięki temu ciągle podnosi jakość oferowanych produktów i usług. Firma zajmuje się m.in. produkcją konstrukcji stalowych na hale produkcyjne i magazynowe zgodnie z przekazanym projektem. W ofercie jest szeroki wybór ogrodzeń z różnych materiałów o wielu wzorach. Bramster oferuje klientom również furtki systemowe oraz nowoczesne ekrany akustyczne.

_empty

Firma Bramster niedawno zakupiła nowe nowoczesne maszyny produkcyjne, w planach ma rozbudowę o kolejne hale produkcyjno-magazynowe. Inwestycje są związane z coraz większą ekspansją zarówno na rynkach zagranicznych i wchodzeniem na rynek krajowy.

Wysiłki te zostały docenione – Bramster otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Business Centre Club – AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI w dziedzinie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Dyrektor Loży Katowickiej BCC oficjalnie przekazał na ręce Prezesa Bramster to ważne wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy zdobytego wyróżnienia i bardzo dynamicznego rozwoju firmy.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL