Nowa książka Marka Wołyńskiego

28.01.2022

Dyrektor Loży Opolskiej BCC Marek Wołyński wydał nową książkę poetycką. „Bez końca” to dziesiąty tom, jak zapewnia autor – wyjątkowy.

– Prawie 40 lat temu – poza oficjalnym obiegiem i w bardzo małym nakładzie, w języku angielskim i metodą „na powielaczu” – ukazał się mój pierwszy zbiorek wierszy „Autoportret zbiorowy”. Ocalał tylko jeden egzemplarz tomiku, a w nim – kilka wierszy, które teraz pojawiły się w pierwszej części mojej najnowszej książki „Bez końca”, złożonej przy użyciu prawie identycznej czcionki, jaką miała maszyna marki Continental, na której pracowałem w latach 80.” – mówi Marek Wołyński.

Dyrektor Loży Opolskiej dodaje: – „Bez końca” jest dla mnie zbiorem szczególnym. Nie dlatego, że to moja dziesiąta poetycka książka, ale dlatego, że wiersze jakie pisałem na początku lat 80., tak dawno i w czasach, o których na zawsze chciałoby się zapomnieć, stają się ponownie – oby nie „bez końca” – aktualne.

Książka Marka Wołyńskiego nie trafi do sprzedaży. „Bez końca” można zamówić bezpośrednio u autora pod adresem: marek.wolynski@bcc.org.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL