OPINIE O BCC

zobacz co inni o nas piszą

 


GRZEGORZ KULIŚ, Prezes Zarządu Weegree
Członkostwo w BCC daje szereg korzyści, które doceni każdy właściciel firmy.


ADAM KLASA, Prezes Zarządu Farm Frites Poland SA
– BCC to nie tyko organizacja przedsiębiorców, ale społeczność oparta na partnerstwie, dobrej komunikacji i poczuciu społecznej odpowiedzialności.


GRZEGORZ WSZOŁEK, Prezes Zarządu EMT-Systems
– Do BCC należymy od wielu lat i zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie. Klub proponuje wiele pomocnych rozwiązań zorientowanych na tematy gospodarcze i prawne.


KRZYSZTOF JACIW, Prezes Zarządu merce.com
– Zbudowane i trwałe biznesowe relacje, otwartość, partnerstwo oraz wymiana wiedzy są największą wartością BCC.


KRZYSZTOF SZPONDER, Dyrektor Zarządzający Dr.Max Sp. z o.o.
– Business Centre Club, to miejsce inspiracji, zbierania doświadczeń z innych rynków i branż. Ale przede wszystkim to wartościowe relacje.


ANDRZEJ GRUSZKA, Prezes Zarządu Ravel Lab sp. z o.o.
– BCC to klub szyty na miarę dla każdego przedsiębiorcy, gdyż postrzega biznes jako misję, pasję ale też – rozwój. Organizacja tworzy znakomitą platformę na kierunkowanie swoich zainteresowań w skali całego kraju.


BOŻENA KRAWCZUK, właściciel Kancelaria Bezpieczeństwa Informacji
– Po dołączeniu do tego elitarnego Klubu rozpoznawalność marki mojej firmy bardzo wzrosła. Uważam, że członkostwo w BCC jest znakomitym wyborem dla przedsiębiorcy.


WALDEMAR FILIPOWSKY, Prezes Zarządu Filplast Sp. z o.o.
– Z Business Center Club jesteśmy związani od wielu lat. To wyjątkowa przestrzeń umożliwiająca współpracę pomiędzy różnorodnymi branżami i instytucjami, zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym.


ARTUR PORADA, Prezes Zarządu Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o.
– Dołączyliśmy do BCC ponieważ wartości które reprezentuje klub są nam bardzo bliskie. Chcemy zmieniać świat kawy, a dzięki BCC – rozwijać się i pozyskiwać cenną wiedzę.


PAWEŁ KOCHEL, Dyrektor Zarządzający Przedsiębiorstwa El12
– Dzięki członkostwu w BCC mamy okazję nie tylko poszerzać nasza wiedzę, ale również nawiązać wiele ciekawych nowych kontaktów biznesowych.


KRYSTIAN KULA, Prezes Zarządu Schiedel Sp. z o.o.
– Dzięki członkostwu w Klubie możemy rozwiązywać problemy, jakie napotykamy w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz pozyskać cenną, biznesową wiedzę.


ANDRZEJ BALCEREK, członek Rady Głównej BCC
– Business Centre Club, to nie tylko prestiż i elitarność, to przede wszystkim silny i skuteczny Klub dający gwarancję najwyższej rekomendacji.


JERZY BERNHARD, prezes STALPROFIL SA
– Członkostwo w BCC daje nie tylko prestiż, ale również dostarcza wielu okazji do szeroko rozumianej promocji w otoczeniu i pozyskiwania wartościowych kontaktów biznesowych.


PAWEŁ DRABCZYŃSKI, prezes, wspólnik Drabpol sp. j. P. Drabczyński i Wspólnik
– W BCC, my polscy przedsiębiorcy, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc, doradztwo, a przede wszystkim na realną obronę naszych interesów.


DR SZCZEPAN GAWŁOWSKI, prezes KREISEL Technika Budowlana sp. z o.o.
– Szeroki profil działalności BCC pozwala czerpać każdej z członkowskich firm wiele korzyści. Ponadto cyklicznie organizowane debaty, szkolenia i konferencje stanowią doskonałą płaszczyznę wymiany poglądów i doświadczeń.


WOJCIECH GĄTKIEWICZ, członek Rady Głównej BCC
– Dlaczego BCC? To proste. Właśnie BCC sprawiło, że firmy, którymi zarządzałem czy zarządzam funkcjonują lepiej. Ja funkcjonuję lepiej.


ANTONI HASENBECK, właściciel Zakładu Handlowo-Usługowego „HASAN”
– Członkostwo w BCC zapewnia istotne i merytoryczne informacje gospodarcze, przydatne w prowadzeniu własnej firmy


KONRAD JASKÓŁA, członek Rady Głównej BCC
– BCC wspiera także kształtowanie etycznych postaw w biznesie oraz zasad społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, kwestii ważnych w dojrzałych i nowoczesnych gospodarkach, do jakich już dzisiaj Polska się zalicza.


RYSZARD KARDASZ, prezes PCO SA oraz PIT-RADWAR SA
– BCC zrzesza i zatrudnia wielu ekspertów, którzy swoją pracą potrafią wspierać i doradzać w trudnych sytuacjach gospodarczych. Zajmuje się też intensywną promocją polskich przedsiębiorstw.


MACIEJ KORBASIEWICZ, prezes BOLIX SA
– W BCC jest wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w praktycznych sprawach np. na temat prowadzenia działalności na Ukrainie i innych rynkach eksportowych oraz networking dający możliwość nawiązania kontaktów.


JAN KRÓL, członek Rady Głównej BCC
– BCC nie uchyla się od interwencji na rzecz przedsiębiorców poszkodowanych przez administrację publiczną i dba o bezpieczeństwo swoich członków w sytuacji bezpodstawnych zarzutów niejednokrotnie im stawianych.


KATARZYNA LORENC, wiceprezes 4business&people sp. z o.o.
– Cenię sobie pomoc BCC w prezentowaniu nowych rynków, branż, rozwiązań oraz nawiązywaniu krajowych i zagranicznych kontaktów handlowych.


SERAFINA OGOŃCZYK-MĄKOWSKA, właścicielka „SHOWBIZ”
– Przynależność do Klubu zaowocowała wieloma kontaktami biznesowymi, rozwojem firmy na nowych płaszczyznach.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL