Stanowisko ZP BCC dot. projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu deregulacji prawa gospodarczego i administracyjnego

06.05.2024

30 kwietnia ZP BCC przedstawił swoje stanowisko dot. projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu deregulacji prawa gospodarczego i administracyjnego oraz doskonalenia zasad opracowywania prawa gospodarczego.

Przedstawione propozycje legislacyjne powstały w ramach konsultacji prowadzonych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii dzięki współpracy zespołu ekspertów pod redakcją Witolda Michałka, wiceprezesa BCC i eksperta ds. gospodarki, legislacji i lobbingu.

Eksperci zasugerowali również rozszerzenie treści projektu ustawy o inne zmiany (które nie były zawarte w jego pierwotnym kształcie), które wpłyną korzystnie na uproszczenie działalności gospodarczej przedsiębiorców poprzez zmniejszenie obowiązujących wymogów regulacyjnych.

Pobierz plik >>

Kontakt:

Witold Michałek, wiceprezes BCC, ekspert BCC ds. gospodarki, legislacji i lobbingu, minister ds. procesu stanowienia prawa Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC

tel: 605 426 959 e-mail: witold.michalek@bcc.org.pl

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL