OSTATKI W LOŻY OPOLSKIEJ BCC PO RAZ 22.

14.02.2024

Formułę spotkania „ostatkowego” Loży Opolskiej BCC, wymyśliliśmy dokładnie 22 lata temu, a współpomysłodawcą był jeden z niekwestionowanych liderów i autorytetów – nie tylko na mapie biznesowej Opolszczyzny, ale też jeden z Liderów naszej Loży – ś.p. Karol Cebula.

Loża Opolska nie była wówczas tak liczna jak obecnie, stąd nasze coroczne spotkania odbywały się w ostatkowy wtorek w małej, kameralnej sali restauracji „Starka” w Opolu. Od blisko 10 lat – z uwagi na bardzo duży wzrost liczebności Loży, spotkania organizujemy już w dużej sali tarasowej, chociaż i tam robi się już coraz ciaśniej. Może dla nas Starka tę salę niebawem jakoś powiększy? 😉

Pomysł spotkania w ostatkowy wtorek wypalił i konsekwentnie jest realizowany od ponad dwóch dekad. I dobrze, bo miejsce spotkania, jego atmosfera i klimat oraz to, jak spędzamy tam czas, na długo pozostają w pamięci. A trwający przez wiele godzin nieformalny networking (zaczynający się biesiadnie po krótkiej części oficjalnej i dyskusji na temat wyzwań jakie przed nami stają), gdzie pomagają zbudowane przez lata znakomite relacje, trudno opisać kilkoma zdaniami.

 

A tak bawiliśmy się w tym roku …

 

Wkrótce kolejne spotkania Loży – już 19 marca spotkanie w firmie Galmet – czyli u jednego z liderów w zakresie m.in. produkcji pomp ciepła, a 11 maja – kolejny Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży Opolskiej BCC na polu golfowym Karolinka Park w Kamieniu Śl. Niebawem rusza też nasz czwarty zespół – marketing i sprzedaż i wracamy do comiesięcznych spotkań czwartkowych.

O pozostałych naszych działaniach, szkoleniach oraz eventach będziemy tradycyjnie na bieżąco informować.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL