PAKIETY CZŁONKOWSKIE

Wybierz pakiet dla siebie

Usługi w ramach pakietu:

Pakiet Standard


półroczny - 1499 zł brutto
roczny - 2499 zł brutto

Pakiet Premium


półroczny - 2999 zł brutto
roczny - 4999 zł brutto

Pakiet Testowy DEMO


jednorazowy kwartalny - 0 zł brutto
BCC Startups Platform
BCC Startups News 
BCC Startups University
BCC Startups Mixer  
BCC Startups Marketing
BCC Startups Meets 
BCC Startups Invest Group 
BCC Startups Workout 
BCC Startups Request 
BCC Startups Elite 
BCC Startups Dragons 
BCC Startups Mentors 
 

Usługi BCC Startups dostępne w ramach pakietów:

BCC STARTUPS PLATFORM

BCC Startups Platform to dedykowana platforma informacyjna, która zapewnia członkom bcc startups dostęp do wiedzy, narzędzi networkingowych i bazy kontaktów. Członkowie mogą korzystać z całej biblioteki zasobów, nawiązywać cenne kontakty biznesowe oraz współpracować z innymi członkami społeczności bcc startups. To kompleksowe narzędzie, które wspiera komunikacje oraz oferuje dostęp do wszelkich propozycji BCC Startups w jednym miejscu. Gdy nasi członkowie nie mogą wziąć udziału w czasie rzeczywistym w przygotowanych przez nas inicjatywach w prosty sposób odnajdą je później w zasobach platformy.

BCC STARTUPS PLATFORM

BCC Startups Platform to dedykowana platforma informacyjna, która zapewnia członkom bcc startups dostęp do wiedzy, narzędzi networkingowych i bazy kontaktów. Członkowie mogą korzystać z całej biblioteki zasobów, nawiązywać cenne kontakty biznesowe oraz współpracować z innymi członkami społeczności bcc startups. To kompleksowe narzędzie, które wspiera komunikacje oraz oferuje dostęp do wszelkich propozycji BCC Startups w jednym miejscu. Gdy nasi członkowie nie mogą wziąć udziału w czasie rzeczywistym w przygotowanych przez nas inicjatywach w prosty sposób odnajdą je później w zasobach platformy.

BCC STARTUPS NEWS

BCC Startups News to miesięczny newsletter, który dostarcza najnowsze informacje o trendach i inspiracjach związanych z ekosystemem startupowym. To źródło wiedzy dla członków bcc startups, które umożliwia im prowadzenie działalności biznesowej.

BCC STARTUPS UNIVERSITY

BCC Startups University to cykliczne spotkania edukacyjne wszystkich członków bcc startups, które odbywają się raz w miesiącu. Są to wykłady, które mają na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności przedsiębiorcom zainteresowanym rozwojem swojego startupu. Inicjatywa ta oferuje sesje edukacyjne, mające pomóc członkom BCC Startups w rozwijaniu ich umiejętności, zdobywaniu wiedzy oraz zrozumieniu kluczowych aspektów prowadzenia biznesu. To doskonała okazja do nauki i wymiany doświadczeń. Sesje będą prowadzone przez przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces biznesowy oraz ekspertów BCC.

BCC STARTUPS MIXER

BCC Startups Mixer to cykliczne spotkania online członków BCC Startups oraz zaproszonych członków BCC, które odbywają się co 1-2 miesiące. Ich głównym celem jest umożliwienie networkingowych interakcji pomiędzy członkami społeczności BCC Startups. Jest to inicjatywa, mająca na celu zapewnienie wirtualnej przestrzeni, gdzie członkowie BCC Startups mogą porozmawiać 1:1, wymieniać się pomysłami, dzielić się doświadczeniami i nawiązywać wartościowe relacje biznesowe. To doskonała okazja do budowania sieci kontaktów, znalezienia potencjalnych współpracowników, wymiany doświadczeń lub pozyskania partnerów biznesowych.

BCC STARTUPS MARKETING

BCC Startups Marketing to jednorazowy plan marketingowy dedykowany wszystkim członkom BCC Startups, który ma na celu wypromowanie startupów członkowskich wśród społeczności BCC. Członkowie BCC Startups otrzymają wyselekcjonowane działania marketingowe, które zwiększą widoczność danego startupu i przyciągną uwagę potencjalnych klientów, partnerów oraz inwestorów. Plan składa się z 2 postów w social media (facebook i linkedin) oraz po 1 wpisie w newsletterze BCC Startups i BCC.

BCC STARTUPS MEETS

BCC Startups Meets to cykliczne spotkania stacjonarne wszystkich członków BCC Startups, które odbywają się dwa razy w roku. Jednodniowe mini konferencje, które umożliwiają firmom członkowskim, inwestorom i entuzjastom startupów bezpośrednie kontakty, dzielenie się pomysłami i nawiązywanie relacji biznesowych. Spotkania oferują prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty i sesje networkingowe, dając uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy, inspiracji, a także rozwoju zarówno sieci kontaktów jak i swojej firmy.

BCC STARTUPS INVEST GROUP

BCC Startups Invest Group to usługa, która umożliwia zgłoszenie własnego startupu do bazy inwestycji, dostępnej dla inwestorów będących w partnerstwie z BCC Startups. Startupy mają możliwość przedstawienia swoich projektów biznesowych, aby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnych inwestorów. BCC Startups Invest Group zapewnia przedsiębiorcom szansę na zdobycie finansowania oraz dostęp do sieci inwestorów, co pomoże przyspieszyć rozwój ich startupów i wspomóc realizację ich celów biznesowych.

BCC STARTUPS WORKOUT

BCC Startups Workout to intelektualny program treningu biznesowego dla wszystkich członków BCC Startups w formie case study, który odbywa się raz na kwartał. Program ten zapewnia uczestnikom intensywne sesje, w których analizowane są praktyczne przypadki biznesowe. Uczestnicy mają okazję zgłębić szczegóły konkretnych przypadków, badać ich sukcesy i wyzwania oraz wyciągać wnioski, które mogą później zastosować do własnych przedsięwzięć. BCC Startups Workout stanowi doskonałą okazję do nauki przez praktyczne przykłady, zdobywania cennych wskazówek i doskonalenia swoich umiejętności biznesowych.

BCC STARTUPS REQUEST

BCC Startups Request to usługa, która oferuje członkom premium 15-minutową rozmowę konsultacyjną z dyrektorem BCC Startups realizowaną co kwartał. Jest to cenne wsparcie dla przedsiębiorców, założycieli startupów i inwestorów, które pozwoli na przyspieszenie rozwoju ich biznesów, dzięki indywidualnemu podejściu do badania potrzeb każdego startupu.

BCC STARTUPS ELITE

BCC Startups Elite to program, który umożliwia członkom premium BCC Startups wzięcie udziału w dedykowanych spotkaniach, które są organizowane dla członków BCC. Program oferuje wyjątkową szansę na uczestnictwo w różnorodnych wydarzeniach, które odbywają się w lożach regionalnych. Członkowie BCC Startups mają dostęp do szerokiej gamy prezentacji, paneli dyskusyjnych i sesji networkingowych, które pozwalają na zdobycie cennych informacji, budowanie relacji biznesowych i rozwijanie swojej działalności w środowisku prestiżowego grona członków Business Centre Club.

BCC STARTUPS DRAGONS

BCC Startups Dragons to prestiżowe stacjonarne spotkania inwestycyjne, inspirowane programem „Dragons’ Den”. Spotkania odbywają się raz na pół roku, umożliwiając startupom z grupy premium zaprezentowanie się przed inwestorami. Dają możliwość dostępu do finansowania, a także strategicznych partnerstw. To inicjatywa, która promuje rozwój inwestycji w startupy i tworzy wartościowe połączenia biznesowe.

BCC STARTUPS MENTORS

BCC Startups Mentors to program, w ramach którego każdy członek BCC Startups Premium otrzymuje swojego mentora. Mentoring odbywa się między mentorem a mentee poprzez indywidualnie ustalone spotkania i dyskusje oraz udzielanie praktycznych wskazówek, mających na celu wspieranie rozwoju i osiągnięcia sukcesu biznesowego. BCC Startups Mentors stanowi istotne wsparcie dla członków BCC Startups, pozwalając na skorzystanie z doradztwa w prowadzeniu swoich biznesów udzielonego przez dojrzałych praktyków biznesu.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL