Polish National Sales Awards

23.01.2023

Organizowany pod patronatem BCC Polish National Sales Awards jest pierwszym i jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest integracja środowiska handlowców i menedżerów sprzedaży w Polsce oraz promowanie i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta opartych na zasadach dobrych praktyk.

Organizatorzy wyróżniają za wybitne kompetencje, ponadprzeciętne osiągnięcia oraz wysokie standardy etyczne. Dysponują unikatową metodologią oceny kandydatów, zapewniając bezstronną i merytoryczną ocenę w dwóch etapach konkursu. Gwarantem tego są niezależne zespoły sędziowskie złożone z ekspertów i praktyków mistrzowskiej sprzedaży. Inicjatywa przyczynia się do poszerzenia wiedzy i rozwoju umiejętności w obszarach sprzedaży poprzez: szkolenia dla laureatów, wyróżnienia i nagrody dla najlepszych, budowę motywacji pracowników i networking.

GALA FINAŁOWA

  • 1 lutego 2023 lutego podczas Gali Finałowej poznamy najlepszych w sprzedaży i obsłudze Klienta,
  • Gala Finałowa konkursu PNSA to wielkie wydarzenie biznesowe, w którym oprócz uczestników konkursu udział biorą Prezesi i Dyrektorzy startujących firm oraz partnerskich organizacji biznesowych,
  • Zakres firm biorących udział w konkursie jest szeroki od bankowości, poprzez telekomunikacje na branży FMCG kończąc,
  • Miejsce Gali Finałowej – Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Więcej informacji >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL