Program KSeF PRO – pomoc we wdrożeniu KSeF

13.10.2023

W Mariański Group od prawie roku działa Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego, który mogli Państwo poznać już wcześniej. Obecnie zakończono prace nad bardzo ważnym projektem dla polskich firm – Programem KSeF PRO – dzięki któremu przedsiębiorcy i ich działy księgowe łatwiej wdrożą KSeF, czyli całkowicie nowy system wystawiania i obiegu faktur.

Zmiana związana jest wprowadzanym przez Ministerstwo Finansów Krajowym Systemem e-Faktur i wchodzi w życie 1 lipca 2024 r. Wbrew pozorom czasu nie jest dużo, gdyż będzie to wymagało od firm modyfikacji działania w kilku obszarach (link do nagrania >>)

Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć swoich członków we wdrożeniu KSeF i dać im solidne wsparcie od dziś do końca 2024 r. to polecamy Program KSeF PRO (opis Programu można znaleźć tutaj >>).

Dla członków Business Centre Club jest przewidziany specjalny kod rabatowy w wys. 20%. Wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia bcc_ksef_pro_20  w polu „Wykorzystaj kupon”.

Pamiętajmy: praktycznie każda polska firma będzie musiała zmierzyć się z tematem KSeF, a czasu jest coraz mniej do 1 lipca 2024!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL