Razem dla biznesu. Porozumienie ZP BCC i FPP

04.04.2023

4 kwietnia 2023 roku Związek Pracodawców Business Centre Club (ZP BCC) i Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) podpisały porozumienie o współpracy zacieśniające dotychczasową relację organizacji w oparciu o wzajemne członkostwo. Zbliżenie organizacji ma na celu intensyfikację działań w celu wywierania realnego wpływu na decyzje rządu i kształtowanie prawa oraz bardziej skuteczną reprezentację interesów polskich przedsiębiorców.

W obliczu wyzwań związanych z trudną sytuacją gospodarczą Związek Pracodawców Business Centre Club i Federacja Przedsiębiorców Polskich postanowiły podejmować wspólne decyzje. Dzięki tej strategicznej współpracy głos obydwu organizacji będzie lepiej słyszalny i jeszcze bardziej skuteczny w publicznej i politycznej debacie.

– Porozumienie z Federacją Przedsiębiorców Polskich to kamień milowy na naszej drodze do stworzenia silnego frontu na rzecz ochrony interesów przedsiębiorców. Chcemy razem budować naszą siłę zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i regionalnym. Działając wspólnie, możemy zwiększyć skalę, zasięg i możliwości, z których skorzystają wszyscy nasi członkowie. – twierdzi Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club. Liczymy, że jeszcze w tym roku dołączą do nas inne organizacje. – dodaje.

Więcej >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL